Подяка небайдужим до чистоти рідного села!

Дата: 03.05.2019 17:06

Дотримання чистоти на території села Водяне та його околицях - це одна з найактуальніших проблем нашого сьогодення, але, нажаль, хвилює вона далеко не кожного. Мабуть, треба бути зовсім байдужим до того, що нас оточують «гори» побутового сміття, які заполонили місця відпочинку та узбіччя доріг…
На щастя не всі виявилися такими байдужими до збереження чистоти навколишнього середовища нашого села. У квітні цього року жителями села, які були залучені до громадських робіт на території Водянської сільської ради, а саме: І.Л. Кузьмін, О.С. Баранов, О.М. Живогляд, Н.М. Живогляд, Р.С. Майборода, О.А. Маркова, О.Г. Юрченко, І.І. Черниш, М.В. Солоп, О.І. Сидоренко та Т.М. Клімова, було прибрано майже всю територію села Водяне (парки, окраїна лісу, другий пляж, узбіччя доріг комунальної власності і т.д.). Керувала процесом Валентина Павлівна Рештей (ФОП В.П. Рештей), яка надала техніку для збору та вивезення сміття на звалище. В результаті проведеної роботи село стало чистішим на 25 тракторних причепів побутового сміття і це ще не кінець.
Хочеться висловити щиру подяку тим людям, які прийняли участь у прибиранні сміття на території села. Всі ми хочемо жити в чистому довкіллі. Та перш за все для цього потрібно докласти багато зусиль не тільки тим людям, які прибирають, але й усім жителям і гостям нашого села.
Народна мудрість говорить: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!». Тож, давайте дотримуватися цієї мудрості та вести себе більш цивілізовано. Дякую! З повагою, сільський голова Сергій Єрмаков