Водянська громада
Запорізька область, Василівський район

Інформація від Енергодарської ОДПІ

Дата: 18.04.2019 22:09
Кількість переглядів: 605

Фото без опису

 

Запоріжці перерахували до місцевих бюджетів майже 254 мільйони гривень плати за землю

 

З початку року запорізькі землекористувачі поповнили бюджети громад на 253,6 мільйона гривень. Сплачена сума на 14,4 мільйона або на 6 відсотків перевищила минулорічну.

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, найбільші платежі надійшли від суб'єктів господарювання-юридичних осіб – 227,6 мільйона, що на 14 мільйонів більше, ніж торік. Власники земельних ділянок та орендарі-фізичні особи спрямували 26 мільйонів, збільшення надходжень до показників січня-березня 2018 року склало понад півмільйона гривень.

Зокрема, до бюджету м. Запоріжжя надійшло 100 мільйонів, м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 33,5 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 23,3 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського і Веселівського районів – близько 20 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – більше 15 мільйонів, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 13 мільйонів, майже стільки ж перерахували землекористувачі Оріхівського та Гуляйпільського районів.

Усього в регіоні нараховується 296 тисяч фізичних та 9 тисяч юридичних осіб, які сплачують земельний податок або орендну плату.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету

Спікер: Начальник ГУ ДФС

 

На Запоріжжі зарплатну заборгованість скорочено більш ніж вдвічі

 

Заборгованість по заробітній платі у Запорізькій області з початку 2019 року скорочено на 102,4 мільйона гривень або на 53,8 відсотка. Про це говорили учасники сьогоднішнього засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості і легалізації заробітних плат та додержання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Захід відбувся за участю керівництва Запорізької облдержадміністрації, фахівців Головного управління ДФС у Запорізькі області та представників інших органів влади.

Члени комісії повідомили, що завдяки скоординованим діям усіх гілок влади в регіоні покращилась ситуація із несвоєчасними виплатами перед працівниками. Лише у березні борги роботодавців зменшено на 24,1 мільйона гривень.

Під час засідання присутні розглянули стан погашення зарплатних боргів та відрахувань єдиного соціального внеску, обов'язкових платежів до Пенсійного фонду підприємствами різних форм власності.

Було зауважено, що заборгованість суб'єктів господарювання, які знаходяться в процедурі відновлення платоспроможності або визнані банкрутами, з початку року зросла на 4,7 мільйона і станом на 1 квітня склала 52,5 мільйона. При цьому 28 відсотків з цієї суми припадає на підприємства державного сектору економіки. Оскільки на захід було запрошено керівників деяких з них, учасники спільно із арбітражними керуючими проаналізували економічне становище та шляхи ліквідації недоїмки. По кожному з підприємств були прийняті відповідні рішення, зокрема, щодо скорочення боргів, своєчасних виплат поточних зарплат та подальшого недопущення накопичення заборгованості.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Трудові відносини

Спікер: Керівник підрозділу ГУ ДФС

До уваги школярів!

 

Університет державної фіскальної служби України запрошує учнів 9-11 класів усіх регіонів України до участі у IІI Всеукраїнському Інтелектуальному конкурсі «Податківець майбутнього»

Конкурс відбуватиметься у два тури.

І тур. Регіональний, що проходитиме у двох форматах (на вибір).

Дистанційний, з використанням платформи Moodle (19 квітня -11 травня 2019 року).

Стаціонарний (11 травня 2019 року) на базі відокремлених структурних підрозділів Університету (у м. Вінниці, Житомирі, Кам'янець-Подільському, Львові).

ІІ тур. Фінал (17 травня 2019 року) на базі Університету державної фіскальної служби України.

Для участі необхідно здійснити заповнення онлайн – заяви http://www.nusta.edu.ua, головна сторінка.

Підробки брендового одягу та унікальних автозапчастин не пройдуть через Запорізьку митницю – діє контроль інтелектуальної власності

 

З початку року співробітники Запорізької митниці ДФС 34 рази призупиняли митне оформлення товарів для підтвердження права інтелектуальної власності. Після отримання листів від осіб, уповноважених представляти інтереси власників прав на знаки для товарів і послуг, митне оформлення було завершено.

Серед товарів, які потенційно можуть містити об’єкти права інтелектуальної власності – предмети одягу, запасні частини для сільськогосподарської техніки, запасні частини до автомобілів, проводи електричні, полімерні матеріали, рукавички.

Крім того, за перші три місяці року до митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності було включено 42 нових знаки на товари і послуги. Із цим переліком можна ознайомитися на веб-порталі Державної фіскальної служби України: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/100237.html.

Нагадаємо, для захисту авторських і суміжних прав запорізькі митники постійно аналізують митні декларації на предмет недопущення незаконного оформлення товарів, що внесені до митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності. З метою попередження переміщення через митний кордон України контрафактних товарів вони щодня перевіряють бази даних митних декларацій за допомогою програмно-інформаційного комплексу «Інспектор».

 

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 

ТЕМА: Митні пункти пропуску   

 

Валерій Манько: "Запорізькі платники збільшили відрахування ПДВ на 43,6 мільйона"

 

У першому кварталі поточного року платники Запорізького регіону забезпечили до державного бюджету 796,4 мільйона гривень податку на додану вартість. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько. Він зазначив, що порівняно з минулорічними показниками рівень сплати зріс на 43,6 мільйона.

Лише у березні запорізькі суб'єкти господарювання перерахували до державної казни 248 мільйонів гривень ПДВ, що на 8 відсотків перевищило надходження відповідного періоду 2018 року.

За перші три місяці найбільші суми податку на додану вартість спрямували платники, які зареєстровані в м. Запоріжжя – майже 471 мільйон, від СГД-юридичних і фізичних осіб м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів надійшло більш ніж 60 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 57 мільйонів, Вільнянського, Запорізького, Новомиколаївського районів – 51 мільйон, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 35 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 28,3 мільйона, а також м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 25,4 мільйона.

Усього на території регіону здійснюють діяльність 9943 платника податку на додану вартість, що на 149 суб'єктів більше, ніж минулого року.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету

Спікер: Начальник ГУ ДФС

 

Платники транспортного податку поповнили бюджети на 1,7 мільйона гривень

 

З початку року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшов 1 мільйон 713 тисяч гривень транспортного податку, що на 99 тисяч більше, ніж за 3 місяці минулого року.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, найбільші надходження транспортного податку до бюджету забезпечили власники автівок м. Запоріжжя – понад 830 тисяч гривень, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 182 тисячі, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 155 тисяч, Оріхівського та Гуляйпільського районів – понад 145 тисяч, Пологівського, Більмацького та Розівського – 140 тисяч, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського – 102 тисячі тощо.

Нагадаємо, транспортний податок, ставка якого складає 25 тисяч гривень на рік, сплачується за легкові автомобілі з датою випуску до п'яти років та середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати. У 2019 році – це 1 мільйон 564 тисячі 875 гривень (4173 грн. * 375).

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету

Спікер: Начальник ГУ ДФС

 

У Запоріжжі в доменній печі спалили 33 тисячі пачок конфіскованих цигарок

 

За результатами рішення суду було знищено 33 тисячі пачок тютюнової продукції орієнтовною вартістю понад 1 мільйон гривень. У рамках операції "Акциз" співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Запорізькій області вилучили партію цигарок у трьох громадян, які не були зареєстровані як суб'єкти господарювання.

Фіктивні підприємці продавали контрафактні цигарки без акцизних марок на ринках Запоріжжя та області, а також через мережу Інтернет.

Операція зі знищення тютюнової продукції відбувалася за участі оперативників податкової міліції, запорізьких митників та фахівців виконавчої служби. Конфісковані цигарки спалили в доменній печі одного з металургійних підприємств Запоріжжя.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Операція «Акциз-2016»

Спікер: Фахівець ГУ ДФС

 

На Запоріжжі з незаконного обігу вилучено партію тютюнових виробів вартістю понад 7,4 мільйона

 

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області спільно із працівниками СБУ під процесуальним керівництвом обласної прокуратури вилучили із незаконного обігу велику партію цигарок, частина з яких була ввезена в Україну поза митним контролем.

У рамках проведення операцій "Акциз-2019", "Рубіж" та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 204 КК України було проведено обшуки у м. Мелітополь за місцями зберігання та реалізації тютюнових виробів без марок акцизного податку України.

За їхніми результатами оперативники виявили, вилучили та передали на відповідальне зберігання 117,4 тисячі пачок тютюнових виробів іноземного виробництва без марок акцизного податку, які були ввезені на територію України поза митним контролем, а також майже 55,7 тисячі цигарок вітчизняного виробництва без документів, які підтверджують законність їх походження.

Крім того, було встановлено, що канал постачання та збуту нелегальної тютюнової продукції налагодив місцевий житель. Реалізація товару здійснювалася шляхом надання оголошення в мережі Інтернет, а також з використанням аккаунтів, спеціально створених у системах обміну повідомленнями.

Усього вилучено 173 тисячі пачок тютюнових виробів на загальну суму 7 мільйонів 400 тисяч гривень.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Операція «Акциз-2016»

Спікер: Фахівець ГУ ДФС

Запорізькі платники "екоподатку" перерахували до бюджетів

81 мільйон гривень

 

Підприємства Запорізького регіону за три місяці поточного року сплатили до бюджетів усіх рівнів 81,2 мільйона гривень екологічного податку (без врахування даних великих платників, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Про це  повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько. Він зазначив, що у порівнянні з відповідним періодом 2018 року надходження збільшились на 9,5 мільйона або на 13 відсотків.

Більшу частину "екоподатку" отримали місцеві бюджети  – понад 44 мільйони, що майже на 5 мільйонів більше, ніж торік. До держбюджету направлено близько 37 мільйонів, сума зростання до січня-березня 2018 року – 4,6 мільйона.

Найбільші відрахування податку забезпечили суб'єкти господарювання м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 66,1 мільйона, Вільнянського, Запорізького, Новомиколаївського районів – 6,9 мільйона, м. Запоріжжя – 4,7 мільйона.

Усього на території регіону працюють понад 2707 підприємств, які здійснюють викиди забруднюючих речовин у довкілля або розміщують чи утворюють радіоактивні відходи.

Нагадаємо, екологічний податок – загальнодержавний обов'язковий платіж, що справляється з фактичних обсягів викидів у атмосферне повітря, скидів у водні об'єкти забруднюючих речовин, розміщення відходів, у тому числі радіоактивних. Нарахування і сплату екоподатку регулює стаття 240 Податкового кодексу України.

 

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 

ТЕМА: Наповнення бюджету

 

Спікер: Начальник ГУ ДФС у Запорізькій області

 

До уваги платників ЄСВ

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, діють до 26.04.2019 року.

 

ГУ ДФС у Запорізькій області

 

НОВІ рахунки для сплати ЄСВ

фізичними особами-підприємцями, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професіональну діяльність 71040000

Район

Рахунок

МФО

ОКПО

Одержувач

Камянсько-Дніпровський район

 

37195204000809

 

899998

 

39396146

ГУДФС У ЗАП.ОБЛ.

(КАМ.-ДНІПРОВСЬК.Р-Н)

Великобілозерський район

 

37190204000804

 

899998

 

39396146

ГУДФС У ЗАП.ОБЛ.

(ВЕЛ-БІЛОЗЕР.Р-Н )

м. Енергодар

 

 

37193204000823

 

899998

 

39396146

ГУДФС У ЗАП.ОБЛ.

(М.ЕНЕРГОДАР)

 

 

Запорізькі підприємці спрямували до місцевих бюджетів 340 мільйонів гривень

 

Представники малого і середнього підприємництва з початку року сплатили до місцевих скарбниць Запорізької області 340 мільйонів гривень єдиного податку. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, надходження податку порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 18 відсотків, додатково бюджети отримали 52,3 мільйона.

Із загальної суми 223,3 мільйона забезпечили підприємці-фізичні особи, збільшивши відрахування до минулорічного періоду на 44,5 мільйона або майже на 25 відсотків. Внесок суб’єктів підприємництва-юридичних осіб склав 45,6 мільйона, що на 5 мільйонів або на 12 відсотків більше, ніж торік. Від сільгоспвиробників надійов майже 71 мільйон, що більше сплаченої суми у січні-березні 2018 року на 2,8 мільйона або на 4 відсотки.

На сьогодні у Запорізькій області спрощену систему оподаткування обрали 58 тисяч суб'єктів господарювання, що на три тисячі більше, ніж у минулому році. Зокрема, у першій групі працюють 8028 підприємців, у другій – 23036, у третій – 16524 фізичні та 8378 юридичних осіб, у четвертій групі – 2066 СГД-представників аграрного сектору.

Частка єдиного податку знаходиться на другому місці у доходах скарбниць громад і з початку року складає майже 16 відсотків.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Розвиток малого та середнього підприємництва

Спікер: Начальник ГУ ДФС


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь