Запорізька область, Василівський район

Завершилася спартакіада з футболу

Дата: 18.04.2019 21:09
Кількість переглядів: 502

Ні для кого не секрет, що наймасовіший і найпопулярніший вид спорту - футбол. Протягом двох тижнів у Водянській ОТГ проходила  спартакіада з футболу серед школярів. 18 квітня 2019 року відбувся фінал  з футболу серед учнів загальноосвітніх закладів Водянської ОТГ, що проводився  відділом освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради. На стадіоні ім..А.І.Скрипника в с. Водяне зустрілися команди-переможці  (1 і 2 місце) своїх підгруп, про які ми писали в минулому номері. Це команди  учнів  Водянської ЗОШ №1, Водянської ЗОШ №2, Дніпровської ЗОШ №2 та Заповітненської ЗОШ.

Фінал вийшов дуже цікавим. Відразу після стартового свистка почались «гойдалки» – багато чоловічої боротьби, іноді навіть занадто грубої, безліч індивідуальних протистоянь, неймовірні сейви воротарів, надцікава гра атакуючої лінії та впевнена гра захисників обох команд вражала. Але цього разу фортуна була на стороні команди Водянської ЗОШ №2, яка зайняла 1 місце і стала чемпіоном спартакіади з футболу, 2 місце зайняла команда учнів Водянської ЗОШ №1 і 3 місце – команда Дніпровської ЗОШ №2.

Від відділу освіти, молоді та спорту команди – призери отримали грамоти.