Конкурс «Спадщина» - як формування національно-патріотичного світогляду молоді.

Дата: 04.04.2019 09:21

Патріотичне виховання за теперішніх умов стає основою всієї системи навчально-виховної роботи в українській школі. Виховання дітей свідомими, активними членами суспільства – одне з найскладніших завдань системи освіти, оскільки громадянськість, почуття патріотизму свідчать про найвищий ступінь розвитку особистості.

Підвищення культурного рівня молоді, формування шанобливого ставлення до всесвітньої, національної спадщини – це першочергове завдання сьогодення. Виховання патріотизму базується на підґрунті вивчення національних традицій та позитивних прикладів з історії українського народу.

29 березня в смт Михайлівка пройшов ІІ (зональний) етап обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2019», на якому учні комунального закладу «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» представляли Водянську ОТГ.

Конкурс проводився з урахуванням категорій за номінаціями: українська народна пісня, класика патріотичної пісні, пісні народжені АТО, авторська пісня, народна хореографія, сучасна хореографія.

Танцювальний колектив «Барвінок» (керівник Лагода Олена Іванівна)  представляв хореографічну  композицію «Ми - українці»  (виконавці старша та середня група) та сольний танець у виконанні Лаврухіна Максима і Власенко Анастасії «Білий танець», присвячений пам’яті загиблим воїнам-афганцям. За результатами суддівства танцювальний колектив «Барвінок» посів ІІІ місце.

Діти отримали велике задоволення від участі та організації конкурсу, а головне, що набули досвіду, нових друзів та знайомих.

Педагог-організатор Білик Світлана Анатоліївна