Дата: 19.03.2019 09:29

Фото без опису

15 березня пройшов Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з важкої атлетики серед юнаків та дівчат (кадетів) до 13 та 15 років. Ці змагання стали відбірковими до чемпіонату України серед кадетів до 13 та 15  років, який відбудеться у місті Славутич у квітні цього року! У змаганнях брали участь найсильніші спортсмени області! Виступили як завжди на високому рівні важкоатлети двох шкіл с. Дніпровка Водянської сільської ради (КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» та КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»! Так чемпіонами стали Анжеліка Жукова і Анастасія Верозуб, срібним призером Олексій Жуков!

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

Хочеться побажати нашим спортсменам успіхів в їх спортивній кар’єрі!

За підсумками змагань Анастасія Верозуб та Анжеліка і Олексій Жукови  представлятимуть Запорізьку область на чемпіонаті України!

Готували спортсменів до змагань - майстер спорту з важкої атлетики  Леонід Жуков і заслужений  тренер України Олександр Жуков.