Інформує Енергодарська ОДПІ

Дата: 25.02.2019 16:13

На Запоріжжі порушники відшкодували державі 3,7 мільйона гривень

Стосовно фігурантів проваджень, які відшкодували 3,7 мільйона гривень завданих збитків, до суду було направлено матеріали для звільнення від відповідальності.

Усього в січні поточного року співробітники податкової міліції Запорізької області розслідували 102 кримінальні провадження, 74 з яких належали до категорії тяжких. За перший місяць року було розпочато 29 справ, 18 з яких стосуються ухилення від сплати податків і зборів в особливо великих розмірах.

До суду спрямовано три матеріали, у тому числі, два провадження – з обвинувальним актом.

За результатами відпрацювання контрагентів "конвертаційних центрів" та "фіктивних суб'єктів господарювання" стягнуто 3,4 мільйона.

У сфері державних закупівель оперативники викрили злочин за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст.212 КК України). Після проведених перевірок до бюджету повернено 766 тисяч гривень.

У рамках операції "Акциз" із незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на загальну суму понад 4 мільйони.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Боротьба з ухиленням від сплати податків

Спікер: Фахівець ГУ ДФС

Щоденно запорізькі митники оформлюють понад 160 іноземних автівок

Наприкінці пільгового режиму оподаткування транспортних засобів з єврореєстрацією стрімко зросла кількість митних оформлень. Цього тижня митні процедури здійснюють, у середньому, власники 163 автомобілів, минулого тижня цей показник складав 108.

Усього за весь період дії пільг – з 25 листопада 2018 року по 21 лютого 2019 року фахівці Запорізької митниці оформили 2338 автівок, з них 1915 – з європейською реєстрацією.

До бюджету перераховано 133 мільйони гривень митних платежів та 16 мільйонів гривень добровільного внеску.

Митники нагадують: до кінця дії пільгового режиму лишилося два дні. При цьому в останній день Запорізька митниця ДФС працюватиме за потреби до 24:00.

Здійснити митне оформлення легкових автомобілів можна на двох митних постах у м. Запоріжжя та Запорізької області:

- митний пост "Запоріжжя-центральний", адреса: м. Запоріжжя, вул. Привокзальна, 9А, тел.: (061) 286-09-62;

- митний пост "Бердянськ", адреса: м. Бердянськ, вул. Шевченка, 31, тел.: (06153) 3-85-96.

"Гаряча лінія" щодо цінової інформації: +38 (044) 481-19-61.

Запорізька митниця ДФС

ТЕМА: Роз’яснення митного законодавства для громадян

Спікер: Керівник підрозділу/фахівець митниці

На Запоріжжі порушники відшкодували державі 3,7 мільйона гривень

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Боротьба з ухиленням від сплати податків

Спікер: Фахівець ГУ ДФС

Щоденно запорізькі митники оформлюють понад 160 іноземних автівок

"Гаряча лінія" щодо цінової інформації: +38 (044) 481-19-61.

Запорізька митниця ДФС

ТЕМА: Роз’яснення митного законодавства для громадян