Засідання МО вчителів початкових класів Водянської ОТГ

Дата: 19.02.2019 19:34

Фото без опису

19 лютого 2019 року  на базі КЗ "Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О.Окатенка" було проведено засідання РМО вчителів початкових класів Водянської ОТГ на тему "Нова українська школа - новий зміст освіти". було розглянуто наступні питання :

1. Концепція Нової української школи

2. Державний стандарт початкової освіти

3. особливості розвитку дітей 6-7-річного віку

4. Особливості організації освітнього середовища : середовище, що належить дітям

5. Інклюзивна освіта. Особливості організації освітнього процесу

На засіданні  були присутні : вчителі 1 і 4 класів , Галкіна Ж.М. провідний спеціаліст відділу освіти, Чорний В.Д. директор Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка.

Огляд Концепції "Нова українська школа" зробили вчителі початкових класів Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка.  Савеленко Т.І., Дорошенко Л.М., Коваленко Т.Г., Решетова Т.М., Мороз Н.М. Вони зупинилися на проблемах, що стосуються чинників якісної початкової освіти, меті і головних компонентах Концепції, ключових компетентностях і компетентнісному підході, педагогіці партнерства, особливостях організації освітнього процесу.

Вчитель початкових класів Заповітненської ЗОШ І-ІІІ ст. Лось Н.В. зробила короткий огляд Державного стандарта початкової школи, зокрема цільових груп, принципів Держстандарту, освітніх галузей та освітніх програм.

Керівник РМО Сідельникова С.В. розкрила особливості розвитку дітей 6-7-річного віку, ролі вчителя та батьків в успішній адаптації першокласника до навчання.

Пилипенко Л.О. вчитель початкових класів Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  зупинилась на питаннях інтеграції : тематичного та діяльнісного підходу.

Керівник РМО Сідельникова С.В. також торкнулася питання інклюзивної освіти та особливостей  організації освітнього процесу  для дітей з особливими освітніми потребами.

Галкіна Ж.М. інспектор РВО окреслила питання стосовно матеріального забезпечення як 1 класів поточного навчального року, так і на наступний навчальний рік.

Тривала дискусія розгорнулась навколо питання особливостей організації освітнього середовища першокласників. Досвідом в цьому питанні поділилися вчителі 1 класів Живогляд Н.І. Водянська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Ф.О.Окатенка; Пилипенко Л.О. водянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2; Лось Н.В. Заповітненська ЗОШ І-ІІІ ст.  4 Іванісова І.А. Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Кривко Є.В. Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Вчителі не тільки розглянули позитівні моменти, але й звернули увагу на проблеми, з якими їм довелося зіткнутися. В розгяліді цього питання активну участь брали всі присутні.

В цілому засідання РМО вчителів початкових класів пройшло в творчій та плідній атмосфері . Було прийнято рішення зібратись та обговорити питання, пов'язані з організацією та проведенням ДПА в 4 класах.

Фото без опису

Більше фото тут>>>>>>>>