Вітаємо з перемогою!
Дата: 14.02.2019 19:52
Кількість переглядів: 573
13.02.2019 року на базі Нововодянської ЗОШ проходив ІІ етап Спартакіади школярів Водянської об’єднаної територіальної громади з волейболу серед юнаків, де команда юнаків Водянської ЗОШ №1 зайняла І місце, з чим ми її і вітаємо. Бажаємо перемоги в наступному ІІІ етапі, який відбудеться в м. Запоріжжя.
![Фото без опису](http://vodschool1.at.ua/_tbkp/foto1/viber_image_2019-02-14-12.41.54apapa.jpg)
![Фото без опису](http://vodschool1.at.ua/_tbkp/foto1/viber_image_2019-02-14-12.43.18papapa.jpg)
![Фото без опису](http://vodschool1.at.ua/_tbkp/foto1/viber_image_2019-02-14-12.45.10apapapa.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)