Інформація від Енергодарської ОДПІ

Дата: 05.02.2019 19:39

Головне управління ДФС у Запорізькій області надає матеріали для розміщення на сайтах об'єднаних територіальних громад, громадських організацій та органів влади, в електронних та друкованих місцевих ЗМІ (додаток 1).

Додаток 1

Валерій Манько: "Запоріжці задекларували 2,4 мільярда гривень доходів"

За минулий рік 55 тисяч жителів Запорізької області задекларували 2,4 мільярда гривень доходів, отриманих у 2017 році.

Коментуючи підсумки кампанії "Декларування 2018", в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько зазначив, що у порівнянні з 2017 роком кількість декларантів зросла на 985 осіб.

Із задекларованих доходів було нараховано 133,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 32,8 мільйона більше, ніж у попередній період. Також бюджет отримав 14,5 мільйона гривень військового збору, що майже на мільйон перевищує суму у 2017 році.

Найактивнішими декларантами стали виробники сільськогосподарської продукції, які вирощують її на власних ділянках та отримують доходи від продажу. Громадяни-одноосібники подали 34,5 тисячі декларацій, що склало 64 відсотки від загальної кількості. Вони поповнили скарбниці на 44,8 мільйона гривень.

2993 громадян задекларували спадщину та сплатили з неї 15,2 мільйона гривень податків.

Про доходи від здавання майна в оренду відзвітував 1721 декларант. Від цієї категорії платників до бюджетів надійшло 8 мільйонів.

Крім того, за підсумками кампанії у регіоні встановлено 139 "мільйонерів". Статки цих громадян перевищили понад мільйон гривень на рік. До скарбниць вони спрямували 27,6 мільйона гривень податків.

Правом на податкову знижку скористалися 7206 осіб, які вже отримали 10,9 мільйона гривень раніше сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, у цьому році до 1 травня громадяни повинні задекларувати доходи, отримані у 2018 році. Реалізувати право на податкову знижку можна упродовж всього року.

Детальна інформація про кампанію декларування розміщена на сайті фіскальної служби:

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Деклараційна кампанія-2019

Спікер: Начальник ГУ ДФС

Додаток 1

За користування природними ресурсами запорізькі підприємства сплатили понад півмільярда гривень

У Запорізькій області надходження рентних платежів за минулий рік склали 512 мільйонів гривень.

Підприємства-водокористувачі сплатили 277 мільйонів гривень, що на 53,6 мільйона або на 24 відсотки більше, ніж за 2017 рік. З них, до державного бюджету надійшло понад 152 мільйони гривень, до місцевих скарбниць – майже 125 мільйонів.

Із загальної суми більш ніж 196 мільйонів гривень сплатили суб'єкти господарської діяльності м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів, водокористувачі м. Запоріжжя спрямували до бюджетів 46 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 1,9 мільйона, Василівського та Михайлівського районів – 1,2 мільйона, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 1,1 мільйона тощо.

Усього в регіоні зареєстровано 970 платників рентної  плати за спеціальне використання води.

Крім того, 613 підприємств добувної промисловості поповнили бюджети на 235 мільйонів рентної плати за користування надрами, у тому числі до державного бюджету надійшов 171 мільйон, до місцевих – 63,4 мільйона.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету