Вітаємо з перемогою!

Дата: 25.01.2019 11:37

Фото без опису

19 січня 2019 року на базі Снігурівської ЗОШ №3 відбувся міжобласний турнір по парковому волейболу МІКС (чоловіки і жінки). В турнірі взяли участь команди з Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей.

Запорізьку область представили команди - «Дружба» (Водяне), «Лідер» (Кам'янка-Дніпровська), «Вікінг» (Василівка), Миколаївську область –«Локомотив», «Гармонія», «Нібулон», «Зеніт», Херсонську область – команда «»Калінінське».

Перше місце посіла команда з Водяного, друге – з Василівки, третє з Кам'янки-Дніпровської.

Склад команди «Дружба» (Водяне): Наталія Сидоренко, Лариса Воробйова, Валерія Шепелєва, Олександр Левченко, Олександр Сметана, Микола Єрмаков; готував команду до змагань Віктор Єрмаков, капітан команди Олександр Сметана.

Склад команди «Лідер» (Кам'янка-Дніпровська): Яна Понамарьова, Катерина Сероклин, Анастасія Кузьміна, Олександр Желтоухов, Олександр Клочков, Валерій Колбасов.

Команда "Дружба" дякує голові Водянської об'єднаної територіальної громади Сергію Вікторовичу Єрмакову за допомогу та фінансову підтримку, і головне - моральну!

Фото без опису