І Національний Чемпіонат України з Фольклору «Eurufolk-Харків 2018»
Дата: 28.11.2018 19:57
Кількість переглядів: 935
24-25 листопада 2018 РОКУ в м. Харків проходив І Національний Чемпіонат України з Фольклору «Eurufolk-Харків 2018» в якому приймав участь народний фольклорний колектив «Джерело» Водянської сільської ради під керівництвом Мироненко Любов Олексіївни. Наш колектив «Джерело» зайняв перше місце, до складу якого входили і вихованці нашої школи. Це учні 5 класу Пригода Катерина, Грібова Кіра та Драч Любов.
Вітаємо учнів нашої школи Грібову Кіру, Пригоду Катерину та Драч Любов з перемогою. Керівник колективу Мироненко Л.О. нагородила дівчат золотими медалями та грамотами, які дівчата здобули в номінації «групи народних звичаїв, відтворення».
![Фото без опису](http://vodschool1.at.ua/foto6/IMG_4987.jpg)
![Фото без опису](http://vodschool1.at.ua/foto6/IMG_4992.jpg)
![Фото без опису](http://vodschool1.at.ua/foto6/IMG_4997.jpg)
![Фото без опису](http://vodschool1.at.ua/foto6/IMG_4999.jpg)
![Фото без опису](http://vodschool1.at.ua/foto6/IMG_5002.jpg)
![Фото без опису](http://vodschool1.at.ua/foto6/IMG_5005.jpg)