Відбулася чергова 23 сесія сьомого скликання Водянської сільської ради

Дата: 01.11.2018 21:07

Фото без опису

В четвер 01.11.2018 року відбулася 23 чергова сесія сьомого скликання Водянської сільської ради, яку провів голова сільської ради Сергій Вікторович Єрмаков.

В роботі сесії взяли участь голова сільської виборчої комісії Ляшенко В.Є  та секретар сільської виборчої комісії Зубко І.В., начальник фінансового відділу Вітюгов М.А., провідний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Ягоменко І.І.,начальник відділу земельних відносин Березняк А.В. та депутати сільської ради.

На сесію було винесено 16 запить.

По першому питанню виступили голова сільської виборчої комісії Ляшенко В.Є і секретар виборчої комісії Зубко І.В.,

які оголосили результати виборів старост по старостинським округам. По Дніпровському старостинському окрузі перемогла Моловічко Л.Ф., Фото без описупо Заповітненському старостинському окрузі Гуртова А.І., Фото без описупо Нововодянському старостинському окрузі Сіноренко А.Ю.Фото без опису

Про внесення змін до складу виконкому, про затвердження статуту громадського формування «Водяне», про передачу бібліотечного фонду виступив голова сільської ради Єрмаков С.В.

Про внесення змін і доповнень до бюджету Водянської сільської ради виступив Вітюгов М.А.Фото без опису

Про затвердження програми по придбанню інсуліну по Водянській сільській раді виступив Ягоменко І.І.Фото без опису

На завершення сесії депутат сільської ради Іваніщак І.М. Фото без описузвернулася до депутатського корпусу з проханням допомогти по зібранню коштів для лікування учня Нововодянської ЗОШ  Хорошевського О., який зараз знаходиться на лікуванні в Ізраілі.