Вітаємо з Днем працівників освіти

Дата: 04.10.2018 09:37

Шановні освітяни - педагоги та всі, хто причетний до справи навчання і виховання молодого покоління!

Від виконавчого апарату Фото без описуВодянської сільської ради, депутатського корпусу об'єднаної територіальної громади  та від себе особисто щиро і сердечно вітаю вас з Днем працівників освіти!Висловлюю вам сердечну вдячність за мужню працю, за великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання.

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченності, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Складаємо вам глибоку шану за вашу самовіддану працю, активну життєву і громадську позицію.Тільки єдністю наших лав, спільністю дій ми зможемо забезпечити високий статус і гідні умови життя всіх працівників освітньої галузі, її подальший розвиток. А від цього великою мірою залежить майбутнє нашої громади. Міцного вам здоров’я, щастя, миру, злагоди, творчої наснаги і нових успіхів та здобутків у нашій з Вами спільній і такій важливій для всієї держави справі.

Зі святом вас і нехай все у нас вийде!

Голова Водянської сільської ради                                                                                                   Сергій Єрмаков