Осінній ярмарок в д/с "Сонечко"

Дата: 28.09.2018 21:20

Фото без опису«На ярмарок просимо гуртом та поодинці,
Чекають на вас тут чудові гостинці»

Такими словами розпочалась Благодійна ярмарка в КЗДО «Сонечко». Усе навкруги таке барвисте! Так гарно зливаються в одну мелодію осінні кольори.

Вихованці нашого садочка взяли активну участь у проведенні «Благодійного ярмарку», який відбувся 28 вересня. Усі групи доклали чимало зусиль, щоб створити святковий настрій. Напередодні, з 24 вересня, всі бажаючі прийняли участь та відвідали виставку «Подарунки осені». Батьки разом з дітьми виготовили чудові вироби з різноманітних матеріалів та представили їх на виставці, яка проходила у приміщенні дитячого садочка.

Розпочали ярмарок піснями, таночками, інсценівками казок, іграми та розвагами, за якими непомітно пролетів час. Виступи козачат та україночок створили чудовий настрій і дорослим, і малюкам.

Після свята діти разом з батьками відвідали торгові ряди: продавали й купували овочі та фрукти, домашню випічку, весело розважались.

Гарне свято – коли враження яскраві, настрій піднесений. І наш ярмарок залишив теплі спогади, відчуття радості, затишку, родинної атмосфери. У святкуванні брали участь усі! Ніхто не залишився осторонь! Дякуємо підприємцям села Водяне та спонсорам за тісну співпрацю, підтримку та благодійну допомогу нашому закладу. Тому можна з впевненістю сказати, що свято вдалося!!!

Більше фото тут>>>>>>https://gromada.org.ua/gromada/vodyanska/album/2981/?