Дата: 07.05.2018 09:21

Фото без опису

6 травня о селі Братське Михайлівського району пройшов обласний турнір з важкої атлетики, пам'яті видатного важкоатлета Леоніда Меліхова. Він стояв біля витоків розвитку важкої атлетики Мелітопольського края.Очень теплий прийом спортсменів і тренерів був організований господарями змагань в особі Володимира Пержінского. У змаганнях брали участь спортсмени із Запоріжжя, Братського, Мелітополя і з Дніпровської першої і другої школи. як завжди дніпровські штангісти були в числі кращих! Чемпіонами турніру стали Віктор Байша і Микита Онуфрієв, срібними призерами Олексій Жуков, Давид Єфрем, Андрій Рекрутенко.
Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями, грошовими та цінними призами. Готували хлопців до змагань Леонід Жуков, Олександр і Наталія Жукова. Хочу нагадати, що в квітні на чемпіонаті України з важкої атлетики важкоатлети Водянського громади поклали в скарбничку Запорізької області дві бронзові медалі, це Анжеліка Жукова і Віктор Байша. Олександр Жуков заслужений тренер України.