Про інформаційно-роз’яснювальну роботу до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

Дата: 02.05.2018 09:13

На виконання Указу Президента України від 22.01.2016 № 17/2016 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» відділ освіти, молоді та спорту спільно з Комунальним закладом «Інформаційно – просвітницький центр культури і дозвілля Водянської сільської ради Кам’янсько – Дніпровського району Запорізької області» з нагоди 100-річчя звільнення Лівобережної України та Криму від більшовиків та проголошення Української Держави (Гетьманату Павла Скоропадського) шляхом проведення 25-26.04.2018 єдиних днів інформування учнів у закладах загальної середньої освіти провели наступні заходи:

1.Тематичні класні години «Гетьманат Павла Скоропадського: історія, постаті, контроверсії» (5-7 кл.), «Кримський період в житті громадського і культурного діяча П. Скоропадського» ( 9 кл.), «100- річчя звільнення Лівобережної України та Криму від більшовиків » ( 8-11 кл.).

2.Засідання круглого столу на тему: «Сьогодні, як і 100 років тому, Україна змушена захищати свою незалежність» (9 кл.). 3.Тематично-інформаційні уроки «Де є любов до Батьківщини, там завжди буде перемога» (5-7 кл.), «100-річчя звільнення Криму від більшовиків » (8-10 кл.).

4.Інформаційні повідомлення «Визначні події та діячі Української революції 1917-1921рр.» (7 кл.).

5.Інформаційні години на тему «Сторінками революції» (5-6 кл.).

6.Книжково-ілюстративна виставка «Сильна! Єдина! Вільна!» (бібліотеки шкіл ).

Дякуємо керівникам закладів та педагогічним колективам за співпрацю!