Водянська сільська виборча комісія

Дата: 11.04.2018 10:29

Додаткові вибори депутатів сільських та селищних рад

29 квітня 2018 року

Водянська сільська виборча комісія

Кам'янсько–Дніпровського  району в Запорізькій області

Рішення №

06 квітня 2018 р.                                                                     с. Водяне

Реєстрація кандидатів у депутати Водянської сільської об’єднаної територіальної громади Кам'янсько – Дніпровського району Запорізької області в одномандатні виборчі округи абзац 1 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеві вибори 2015 року».

1. Водянська сільська виборча комісія постановляє: згідно абзацу 1, ч. 4, ст. 42 Закону України зареєструвати кандидатів в депутати одномандатних округів:

1. Видвинутих Кам’янсько-Дніпровської районної в Запорізькій області організації ПАРТІІ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»:

1. Чайка Людмила Миколаївна

2. Дондік Іван Вікторович

3. Колесников Петро Васильович

округ № 3

2. Видвинутих Кам’янсько-Дніпровської районної партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»:

1. Полегенька Оксана Анатоліївна

2. Гуртова Антоніна Іванівна

.

3. Видвинутих Кам’янсько-Дніпровської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»:

1. Плясецький Михайло Михайлович

2. Раковська Дар’я Володимирівна

3. Федченко  Володимир Костянтинович

округ № 3

4. Видвинутих шляхом самовисування:

1.  Горішний Олександр Васильович

2. Чекмарьов Ігор Олександрович

3. Степаненко Євген Олегович

.

Голова комісії                                                Ляшенко В.Є.

Секретар комісії                                            Зубко І.В.

Округ 1

Полегенька Оксана Анатоліївна 23.02.1977 р.н. громадянка України, освіта вища, безпартійна, інженер-землевпорядник ПАТ «Племзавод «Степной», с. Заповітне вул. Гагаріна, буд. 20 кв. 2. Видвинута від політичної партії «Наш край».

Чайка Людмила Миколаївна 05.08.1969 р.н. громадянка України, освіта вища, член політичної ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», тимчасово не працює, Запорізька обл., м. Кам’янка-Дніпровська,  вул. Гоголя буд. 15, кв. 14. Видвинута від Кам’янсько-Дніпровської районної в Запорізькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Плясецький Михайло Михайлович 13.06.1978 р.н. громадянин України, освіта вища, член політичної партії  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», заступник директора з безпеки ПАТ «Племзавод «Степной», Запорізька обл., м. Кам’янсько-Дніпровський район с. Дніпровка,  вул. Українка буд. 76. Видвинутий від Кам’янсько-Дніпровської районної організації політичної партії  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Округ 2

Гуртова Антоніна Іванівна 26.09.1954 р.н. громадянка України, освіта вища, безпартійна, секретар Заповітненської сільської ради, с. Заповітне вул. Степова, буд. 4. Видвинута від політичної партії «Наш край».

Дондік Іван Вікторович 26.12.1988 р.н. громадянин України, освіта вища, безпартійний, водій Кам’янсько -Дніпровська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості, м. Кам’янська-Дніпровська, вул. Гоголя, буд.135. Видвинутий від Кам’янсько-Дніпровської районної в Запорізькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Раковська Дар’я Володимирівна 26.06.1994 р.н. громадянка України, освіта вища, член політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», завідуюча тваринно-забійного пункту ПАТ «Племзавод «Степной» (с.Заповітне), Запорізька обл., м. Василівка,  вул. Підгірна буд. 56. Видвинута від Кам’янсько-Дніпровської районної організації політичної партії  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Горішний Олександр Васильович 05.01.1996 р.н. громадянин України, освіта вища, член Аграрної партії , інженер механік груповим ПАТ «Племзавод «Степной» (с.Заповітне),  с. Заповітне, вул. Степова буд. 14. Видвинутий шляхом самовисування.

Чекмарьов Ігор Олександрович 19.08.1985 р.н. громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, Запорізька обл., м. Кам’янсько-Дніпровський р-н, с. Водяне,  вул. Щорса буд.49. Видвинутий шляхом самовисування.

Округ 3

Колесников Петро Васильович 09.07.1959  р.н. громадянин України, освіта вища, безпартійний, виконроб ПАТ «Племзавод «Степной», с. Заповітне вул. Нова, буд. 11.  Видвинутий від Кам’янсько-Дніпровської районної в Запорізькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Федченко Володимир Костянтинович 06.04.1988 р.н. громадянин України, освіта вища, член політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», лікар ветеренарної медицини ПАТ «Племзавод «Степной» (с.Заповітне), Сумська обл., м. Конотоп,  вул. Цюрюпи буд. 7. Видвинутий від Кам’янсько-Дніпровської районної організації політичної партії  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Степаненко Євген Олегович 26.06.1988 р.н. громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, Запорізька обл., Кам’янсько-Дніпровський р-н., с. Водяне, вул. Перемоги буд.24. Видвинутий шляхом самовисування.