26.01.2017 року, на базі Водянської загальноосвітньої школи №1 ім. Ф.О.Окатенко відбувся регіональний конкурс ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Дата: 29.01.2018 13:36

Найвищим виявом мовної майстерності людини є вміння виступати перед публікою, словом впливати на неї і переконувати її. Така майстерність не є вродженим даром, але кожен, хто вміє говорити, може стати оратором.

За всіх часів багатство мови й ораторське мистецтво йшли поруч (А.П.Чехов)

26.01.2017 року, на базі Водянської загальноосвітньої школи №1 ім. Ф.О.Окатенко відбувся регіональний конкурс ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Організатором конкурсу виступив відділ освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради  Кам’янсько – Дніпровського району

Мета конкурсу виявити вміння конкурсантів переконувати, впливати на аудиторію, досягати комунікативної мети, виховувати морально-етичні цінності оратора.

Програма фестивалю мала такі номінації:

«Добре слово краще за багатство» ( 1-4 класи)

«Слово є вчинок»  для учнів 9-11 класів

«Швидке перо» для учнів 9-11 класів

До складу журі відбіркового етапу входили :

Голова журі – Клинчик А.А.- спеціаліст відділу освіти.

Члени журі – Рукобратська Л.В.(вчитель Водянської ЗОШ №2)

Ященко Л.М.( вчитель Водянська ЗОШ №1)

Тарасова К.О.( вчитель Дніпровської ЗОШ №2)

Хорошевська І.І. (вчитель Нововодянської ЗОШ)

17 учнів : Пригода Катерина, Чорний Дмитро, Рябошапка Юлія ,Щербина Сергій, Ященко Єлізавета, Пригода Валерія, Осауляк Анастасія, Стародубцова Вікторія, Манич Маргарита, Кошель Лілія, Струков Владислав, Руцький Владислав, Концур Катерина, Погорілий Кирил, Бєлінська Маргарита, Сідельніков Ігор відстоювали честь своїх навчальних закладів, виголошували промови на задані теми.

Конкурсним змаганням передувало урочисте відкриття, яке підготували учні Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О.Окатенка . Із вітальними словами до учасників конкурсу звернулась начальник відділу освіти , молоді та спорту Водянської сільської ради Іваніщак Ірина Миколаївнаяка побажала всім перемоги та добра, зауважила, що на сьогодні уміння переконувати інших є дуже важливим. Проте, навіть не так переконувати, як зауважував римський філософ Квінтиліан, а донести довершеність своєї думки до слухачів, показати красу слова, вишуканість та хід міркувань.

Зазначимо, що у  учасників залишилось приємне враження та лише позитивні емоції.

Переможцями ( серед учнів 9-11 класів) фестивалю ораторського мистецтва стали: І місце Ященко Єлізавета ( учениця 11-А класу Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка), ІІ місце Пригода Валерія ( учениця 10 класу Нововодянської ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце Кошель Лілія ( учениця  9 класу Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ст. №1).

Серед учнів 1- 4 класів: І місце Пригода Катерина ( учениця 4-Б класу Водянської ЗОШ № І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка), ІІ місце  Маліян Емма ( учениця 4 класу Водянської ЗОШ №1), ІІІ місце Концур Катерина ( учениця 3-Б класу Водянської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О. Окатенка).

Головне, що всіх було почуто, що жодне слово не пройшло поза увагою. Переможці конкурсу довели, що найкращий оратор той, хто своїм словом і повчає слухачів, і дає насолоду, і справляє на них сильне враження» (Цицерон).

Щиро дякуємо педагогічному колективу Водянської ЗОШ І-ІІІ №1 ім. Ф.О. Окатенка та учням Водянської ЗОШ №2, Нововодянської  загальноосвітньої школи,  Дніпровської ЗОШ №1, Дніпровска ЗОШ №2 . Особлива подяка директору Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка Чорному Віталію Дмитровичу та заступнику директора з виховної роботи Піскосі Любові Іванівні  за гостинний прийом та чудову концертну програму.

Спеціаліст відділу освіти , молоді та спорту

Водянської сільської ради

Кам’янсько- Дніпровського району