21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Дата: 06.03.2018 11:22

Фото без опису

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.  Його відзначає кожна культурна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства.З метою виховання любові до української мови, бажання досконало її знати, пробудження почуття національної гідності та формування громадського світогляду у Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О.Окатенка було проведено виховну годину «Шануймо мову над усі Боги, якщо михочем зватися народом » .

Свято підготували учні 9-А  та 9-Б класу разом з класними керівниками Рябоконь Світланою Іванівною та Ященко Людмилою Миколаївною. Гості свята прослухали пісні про українську мову у виконанні учнів школи, переглянули музичні відеокліпи. Діти декламували поезії Т.Шевченка, Д.Білоуса, В.Сосюри» Катерини Мотрич. Сподіваємося, що на все життя розказували гуморески П.Глазового. На завершення свята, прозвучала «Молитва до мови залишиться з кожним із нас наша велика любов до своєї рідної мови, до державної мови нашої країни. Тож ніколи не зрадьмо ту землю, де жили наші предки, де живемо тепер ми.

Фото без опису