21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Дата: 06.03.2018 11:22

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.  Його відзначає кожна культурна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства.З метою виховання любові до української мови, бажання досконало її знати, пробудження почуття національної гідності та формування громадського світогляду у Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О.Окатенка було проведено виховну годину «Шануймо мову над усі Боги, якщо михочем зватися народом » .

Свято підготували учні 9-А  та 9-Б класу разом з класними керівниками Рябоконь Світланою Іванівною та Ященко Людмилою Миколаївною. Гості свята прослухали пісні про українську мову у виконанні учнів школи, переглянули музичні відеокліпи. Діти декламували поезії Т.Шевченка, Д.Білоуса, В.Сосюри» Катерини Мотрич. Сподіваємося, що на все життя розказували гуморески П.Глазового. На завершення свята, прозвучала «Молитва до мови залишиться з кожним із нас наша велика любов до своєї рідної мови, до державної мови нашої країни. Тож ніколи не зрадьмо ту землю, де жили наші предки, де живемо тепер ми.