До четвертої річниці повномасштабного вторгнення Svidok.org запускає збір свідчень про війну
Минуло чотири роки з початку повномасштабного вторгнення Росії в
Україну. 24 лютого - це дата, про яку є що сказати кожному українцеві,
та з кожним роком все більше деталей затираються. Тож до цієї дати
онлайн-платформа Svidok.org оголосила про запуск всеукраїнської
ініціативи зі збору свідчень українців про війну.
Для цього потрібно зареєструватись на svidok.org або ж скористатись
телеграм-ботом – @SvidokNoteBot чи безплатною телефонною лінією за
номером 0 800 507 480. До свідчень можна додавати фото та відео.
Поділитись своїм воєнним спогадом може кожен. На платформі Svidok.org
всі свідчення є конфіденційними, а після публікації з персональних даних
відображається лише населений пункт, де відбувались події, описані в
нотатці.
https://rada.info/upload/users_files/04352902/71c8d855b1470eb8e214789d18f1912d.pdf
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)