"Новорічна композиція"

Дата: 10.12.2020 18:49

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 18.11.2020 № 02.2-16/1023 «Про проведення обласного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», з метою пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації  з 20 листопада до 8 грудня 2020 року на території Водянської ОТГ проводився відбірковий  етап заочного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (далі – Конкурс).
На Конкурс було представлено12 робіт, виконаних в довільній формі, за такими номінаціями: стилізована ялинка; новорічна композиція; новорічний вінок; новорічний подарунок. 5 з них відповідали всім критеріям оцінювання та були відібрані для участі в обласному етапі Конкурсу.
    Висловлюємо подяку всім учасникам Конкурсу та їх керівникам. Бажаємо Вам успіхів, натхнення, творчості та перемоги в обласному етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».