Володієш інформацією – володієш світом
Яскравою подією в шкільному житті Заповітненської ЗОШ І – ІІІ ступенів стало відкриття тижня точних наук, який пройшов під девізом «Володієш інформацією – володієш світом». Організатори тижня – вчитель математики Мала Наталія Леонідівна та вчитель фізики та інформатики Жаравіна Ірина Миколаївна – запросили учнів 5 – 11 класів у цікаву подорож на математичному всюдиході до чарівної країни математики та фізики. Протягом тижня вони мандрували їх нескінченними просторами, знайомились з великими вміннями і надбаннями. Учні дізналися про існування в Україні «розумних міст», ознайомилися із добіркою відкриттів у науці ХХІ століття, переглянули гумористичну сценку у виконанні учнів 10 – 11 класів та усвідомили, що точні науки люблять терплячих, думаючих та тих, хто хоче дійти до істини.
Потім учнів 5 – 6 класів запросили на цікаву екскурсію по місту Математичних Фантазій та Інформаційних Технологій. Екскурсія розпочалася з відвідування площі Жартівливих задач. Учні, поділені на 2 команди, за правильну відповідь отримували один «кмітливик». Далі на дітей чекало відвідування картинної галереї, де художники не завершили свої роботи, залишивши один фрагмент порожнім. Члени команд за допомогою логічного мислення повинні були вибрати такий прямокутник або квадрат, який би став логічним завершенням.
На Вулиці Вічних першокласників діти змагалися у знанні термінів з математики та інформатики. В конкурсі «Зачарований будинок» чаклунка Логіка намагалася позбавити учнів уяви, але учні школи своїми знаннями та уміннями гідно протистояли її магічним діям в конкурсах «Модельєрів» та «Портфель».
Наступного дня відбулося інтелект – шоу для учнів 7 – 8 класів. Детективна контора «Ватсон і Холмс» шукали собі працівників серед учнів, які люблять точні науки.
Діти прийняли участь у багатьох цікавих конкурсах: «Чи знаєш ти історію математики», «Тема», «Оратор», «Ребуси» та «Анаграми».
Останніми змагалися учні 9 – 11 класів у грі «Найрозумніший».
Старшокласники відвідали «Фізико – математичне кафе» з вишуканим меню:
- Суп функціональний
- Юшка із рівнянь
- Солянка філологічна
- Гарнір трикутний
- Салат із фізичних формул
- Плов астрономічний
- Мовний та стереометричний коктейлі.
Конкурси «Вірю – не вірю», «Спробуй прочитати», «Поетичний» межувалися номерами художньої самодіяльності: інсценівками, піснями, гуморесками. Кожен день змагань був сповнений пошуком, азартом, нескінченними враженнями і гарним настроєм. Всі учасники змагань отримали солодкі призи і сумували лише через те, що такий тиждень відбувається тільки раз на рік.
Микола Ященко
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)