22 лютого у м.Запоріжжя пройшов чемпіонат області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років

Дата: 05.03.2019 08:54

22 лютого у м.Запоріжжя пройшов чемпіонат області з важкої атлетики серед юніорів  до 20 років. У змаганнях приймали участь важкоатлети з м.Запоріжжя, Бердянська, Орехова, Дніпрорудного, Мелітополя, а також спортсмени з КЗ «Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Водянської об’єднаної територіальної громади.  Вже давно склалося традицією, що дніпровські важкоатлети  виступали на високому рівні! Так, чемпіонами області стали: Анжеліка Жукова, Віктор Байша; срібними призерами: Анастасія Вєрозуб, та Андрій Рекрутенко: бронзу здобув Дєвочкін Віталій, для якого ця медаль стала першою в його спортивній кар’єрі! Хочу звернути увагу, що всі Дніпровські важкоатлети мають дорослі спортивні розряди, а Байша Віктор кандидат у майстри спорту! До чемпіонату Запорізької області з важкої атлетики серед юніорів спортсменів готували – майстер спорту з важкої атлетики Леонід Жуков та заслужений тренер України Олександр Жуков.