Відкриття мовного табору "Smile"

Дата: 07.06.2018 09:22

Володіння англійською мовою та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри.

Тому довідно до наказу Міністерство освіти і науки від 03.02.2015 р  «Про здійснення заходів  щодо організації літніх мовних таборів» 04.06.2018 року на базі Водянської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 почав працювати мовний табір «Smile» .

Метою перебування дітей в таборі є підвищення рівня оволодіння англійською мовою серед учнів школи, заківати дітей до вивчення англійської мови, започаткувати моду на вивчення іноземних мов, привернути увагу до цієї теми, розширити світогляд юнацтва, гармонійно поєднати наукову, пізнавальну, виховну роботу з активним дозвіллям та оздоровленням.

Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосовувати  пізніше і в інших областях.

У таборі діти матимуть можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності( ігрових і концертних програмах, театральних виставах, конкурсах, змаганнях).